Buffet Clothing predstavuje sféru, kde sa stretáva street fashion a moderné umenie. Cieľom ich tvorby je udržať rovnováhu medzi designerským oblečením a oblečením na každodenné nosenie. Dôležitým elementom ich tvorby je spríjemniť každodenný život v meste. Dôraz je kladený na kvalitu spracovania a stavbu použitých materiálov. Väčšina látok, s ktorými pracujú pochádzajú zo severného Talianska. Ide hlavne o ušľachtilé vlnené zmesi ako alpaca či jahňacia vlna. Buffet clothing sa stali víťazmi Mini Design Award 2015 v Hamburgu.


LAFORMELA je československá značka, ktorú založili Miroslava Kohutiarová a Antonín Soukup, ktorých estetická línia sa odohráva v hre s odvážnymi farebnými schémami a grafickými detailmi. Mestský štýl čerpá inšpiráciu z podkultúr, histórie a vonkajška. Každý výrobok je vyrobený z európskych materiálov tradičnými českými výrobcami.

LAFORMELA have been featured in Vogue Talents by Vogue Italia in February 2018. In 2017 LAFORMELA won the international competition Société which was held in New York last year, and Czech Grand Design in 2015. Their seasonal collections have been presenting at the Mercedes-Benz Prague Fashion Week and also were shown at fashion week in Malaysia or at fashion week Central Europe in Budapest. Last three collections by LAFORMELA have been also presented by Other/Wise showroom during Paris Fashion Week and its last season’s collection has been available on the Asian, Czech and Slovakian market. The work of LAFORMELA label has been featured in international magazines such as Vogue Italia, W magazine, Highsnobiety.com, Dazeddigital.com, Nowfashion.com, and are regularly published in Czech ELLE, Harper’s Bazaar, Instyle, Marie Claire, etc.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.