Vrátenie tovaru

Keďže nám na spokojnosti našich zákazníkov záleží, tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru.

Postup a podmienky pri vrátení tovaru:

1. Tovar musí byť nepoužitý a prosíme o vloženie do pôvodnej krabice (okrem obálok) s dokladom o kúpe. K tovaru musí byť priložená darčeková krabica a všetky doplnky (ak boli obsahom balenia).

2. Tovar musí byť vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu, alebo poškodeniu krabice (ak bola súčasťou). Odpoučame pevnejší baliaci papier, fóliu, bublinkovú obálku, prípadne väčšiu krabicu. Poprosíme Vás, aby ste neprelepovali priamo krabicu, aby nedošlo k jej poškodeniu.

3. Takto zabalený tovar odošlite na našu adresu: SloCz Slovak & Czech design, HuHu s.r.o., Hlavná 66 Košice 040 01 . Tovar nezasielajte na dobierku ! V takomto prípade nebude zásielka prevzatá a bude vrátená späť. Peniaze za vrátený tovar budú po prevzatí zaslané na Vami zvolený bankový účet. Doporučujeme zaslať tovar doporučene, príp. zasielku aj poistiť v hodnote tovaru. V prípade stratenia zasielky prepravcom za túto stratu nezodpovedáme. Cenu prepravy pri vrátení tovaru znáša zákazník.

4. Je potrebné nás zaroveň informovať na e-mail info@slocz.sk, že nám tovar zasielate späť. V e-maile prosíme uviesť dôvod zaslania tovaru a číslo Vašej objednávky. Je potrebné uviesť číslo bankového účtu, kde majú byť peniaze za tovar vrátené (formulár tu).

Po prijatí zásielky sa vykoná kontrola tovaru a následne Vás budeme kontaktovať e-mailom. Peniaze vám budú vrátené do 14 dní odo dňa vrátenia tovaru.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.